Jan Hocek
Své fotografie a články publikuji v předních českých časopisech, jsem autorem řady nástěnných kalendářů, zabývám se reklamní fotografií outdoorových výrobků, podílím se na tvorbě informačních brožur turistických regionů a organizuji motivační diashow pro školy, firmy i veřejnost.

Seznam témat možných reportáží, navštívených zemí a oblastí.

KNIHA - Nejhezčí túry světa

Jan Hocek Mým vrcholným projektem posledních let je autorská fotografická kniha "Nejhezčí túry světa". Prostřednictvím této reprezentativní publikace vás zvu do nejhezčích oblastí celého světa, které lze projít pěšky. Na stránkách plných fotografií budete prožívat dobrodružství v kraji plném medvědů, stoupat k nejvyšší hoře světa, putovat tropickými pralesy, či zdolávat aktivní vulkány.

Pro ty, kteří by se chtěli nechat inspirovat k podobným cestám, nechybí ani praktické rady, mapky, či stručné popisy jednotlivých tras. Kniha vyšla v říjnu 2005 v nakladatelství Universum, 224 stran, 370 fotografií, doporučená cena 499,- Kč. Knihu i s věnováním Vám mohu zaslat poštou za cenu 450,- Kč + poštovné.

TITULKY

Jan Hocek Titulní strana magazínu je prestižní záležitostí každého fotografa. Své fotografie pravidelně publikuji na titulech časopisů Outdoor, Sky, Cykloturistika nebo Chatař a chalupář.

FOTOREPORTÁŽE

Jan Hocek Jako volný fotograf a publicista pravidelně přispívám články a fotografiemi do předních českých deníků, časopisů, webových portálů a jiných periodik. Zde je jejich přehled (abecedně řazeno): Cykloturistika, Chatař & Chalupář, Everest, Hydro, iDNES, IN magazín, Instinkt, Koktejl, Krkonoše a Jizerské Hory, Mladá Fronta Dnes, Mladý Svět, National Geographic, Mercedes Magazín, Mountain Adventure, Outdoor, Outside, Partžurnál, Personál, Puls, Reflex, Skimagazín, SKY, Travel Focus, Volkswagen Magazín, Země světa.