Jan Hocek
První solární kalendář byl světu představen Babylonskými vědci před téměř 4000 lety. Od té doby vznikaly nástěnné i stolní kalendáře, které dnes plní nejenom užitnou funkci, ale jsou také svébytným uměleckým dílem. Díky náročnosti výroby patří kalendáře k nejreprezentativnějším propagačním předmětům každé firmy. Vhodně zvolené téma zachycené na kalendáři podtrhne zaměření organizace a přiblíží ji tak jejím zákazníkům.

Fotografie na kalendáře lze vybrat z mého archívu cca 30.000 diapozitivů (kinofilm i střední formát), nebo je mohu nafotografovat dle vašeho přání. Získáte tak exkluzivní a originální kalendář, kterým se nemůže pochlubit nikdo jiný. Kvalitní kalendář tvoří nejenom špičkové fotografie, ale také neméně kvalitní design. Na podobě svých kalendářů proto spolupracuji s profesionálními grafickými studii.

V galeriích najdete inspirativní podoby kalendářů s několika tématy. Na základě vaší představy vybereme téma i fotografie, které budou maximálně vyhovovat vašim požadavkům. Mezi nejoblíbenější motivy patří například: hory, vodopády, krásy světa, moře, stromy, cesty, mosty, památky, národní parky, inspirace nebo adrenalin.
kalendáře

HORY

Jan Hocek

KRÁSY SVĚTA

Jan Hocek

PRAHA

Jan Hocek

PAMÁTKY

Jan Hocek
 

REALIZOVANÉ

Jan Hocek